Pulbervärvimine

Kasutame täisautomaatset Aabo-Wagneri pulbervärviliin. Tänu masina tänapäevasele tipptehnoloogiale tagame kõrge kvaliteedi ja võimalik, et parima kvaliteedi meie piirkonnas.

Lisaks laitmatule pulbervärvimisele võimaldab liin pesta metallelemente, viimistleda roostevabu ja alumiiniumist detaile, anda toodetele parema ilmastikukindluse ning parendada nende pinnakvaliteeti, pesuliinis kasutatakse Bonderite® pesu ja saavutatav pinna korrosiooni kestvus vastavalt ISO-12944 standardi C3 ja C4 klassile, eritööna on saavutatav ka C5 klassi vastavus.

PulbervärvimineKogu tootmisprotsess on jälgitav majandustarkvarast, toodete projekteerimiseks ja programmide koostamiseks kasutatakse kõiki levinumaid CAD CAM programme ja lisaks annab parima tulemuse CNC juhtimisega seadmete kasutamiseks Amada Dr. abe ja sheetworks programmide kasutamine.

Värvitava detailide maksimaalne pikkus saab olla kuni 2500 mm, kõrgus 1250 kõrgus mm, paksus 600 mm ning kaal kuni 70 kg. Optimaalne kogus alates 40 metalldetailist

Pulbervärvimist teeme nii kliendi toodud detailidele ning ka kliendile tehtud detailidele.

Küsi pakkumist

Allan Saariste
müügijuht
655 7599
526 2372
allan.saariste@hyrles.ee